STWÓRZ SWOJE WNĘTRZE NA NOWOTYLKO NAJLEPSZE MARKI W NAJNIŻSZYCH CENACH

macbook-namo

Tikkurila Taika Glow

Rodzaj
Specjalny, fluorescencyjny laserunek

Opis
Specjalny, wodorozcieńczalny, fluorescencyjny laserunek. Tworzy świecący efekt w ciemności przez okres do 6 godzin. Aby w ciemności efekt był dobrze widoczny powierzchnia pomalowana produktem Tikkurila Taika Glow wymaga wcześniej intensywnego naświetlenia. 
Produkt przeznaczony do malowania ścian i sufitów wewnątrz suchych pomieszczeń mieszkalnych (np. pokoi dziecięcych, salonów), biurowych i użyteczności publicznej (np. dyskoteki, bary), w tym w obiektach szkolno-wychowawczych, służby zdrowia (szpitale, szkoły, przedszkola) oraz zakładach usługowych i produkcyjnych. W przypadku mebli i podłóg Tikkurila Taika Glow musi być dodatkowo zabezpieczona lakierem. Stosować na powierzchniach uprzednio malowanych. Może być użyty do oznaczania drogi np. na klatkach schodowych. 

Kolory
Półprzezroczysty, w lekko żółtawym odcieniu. W ciemności świeci na zielono.
 
Stopień połysku
Mat
 
Wydajność
8 - 12 m2/l, w zależności od metody aplikacji
 
Wielkość opakowań
0,33l, 1l
 
Nakładanie
Wałek z krótkim włosiem, pędzel, szczotka do malowania wzorów lub natrysk (np. natrysk konwencjonalny, dysza 1,4-1,8 mm, rozcieńczenie 0-5%).
 
Czas schnięcia
W temperaturze +23°C i przy wilgotności względnej powietrza poniżej 50% nakładanie kolejnej warstwy po ok. 6 godzinach.

GODZINY OTWARCIA

pon. -pt. 8:00-17:00
sob. 8:00-13:00
nied. zamknięte

POZNAJ NAS

Ciągle uatrakcyjniamy i rozszerzamy naszą ofertę handlową podążając za nową technologią oraz modą na aranżację naszych wnętrz. Nasi wykwalifikowani pracownicy starają się rozwiązać wszystkie problemy naszych klientów oraz dobrać odpowiednie produkty.

SKONTAKTUJ SIĘ

43-382 Bielsko-Biała
ul. Cieszyńska 468
tel. (033) 827 69 00
e-mail: biuro@hamerlak.pl